معرفی انواع فیلتر هوا قسمت دوم

در مقاله قبلی درباره انواع مختلف فیلتر هوا صحبت کردیم و  با فیلتر هوا کاغذی آشنا شدیم. در این مقاله قصد داریم تا  با یک نوع دیگر فیلتر هوا یعنی فیلتر هوا فومی آشنا شویم:

معرفی فیلترهوا فومی :

فیلتر هواهای فومی پلی اورتان مرطوب با روغن در گذشته نسبت به حال کاربرد بیش تری داشتند. البته کاربرد این نوع فیلترها بیشتر در ماشین های چمن زنی و دیگر تجهیزات قدرتی بود که امروزه این بیشتر از فیلتر های هوا کاغذی به جای آن استفاده می کنند.


از جمله ویژگی های فیلتر هوا فومی می توان به این نکته اشاره کرد که ان ها با توجه به درجه و ضخامت فوم شان، محدودیت جریان هوا را به کمترین حالت برسانند تا میزان پذیرش مقدار زیادی آلودگی را داشته باشد.

از دیگر ویژگی های این نوع فیلترها می توان به این مورد اشاره کرد که آن ها را  گزینه ای مناسب و معمول برای رالی های خارج جاده ای ، و دیگر وسایل ورزش های موتوری که آلودگی زیادی وارد وسیله می شود هستند.

نحوه جذب آلودگی در فیلترهای فومی این گونه است که اینوع فیلترها توان جذب میزان زیادی از آلودگی را دارند بدون این که  محدودیتی در جریان هوا پیش بیاید.برای آگاهی بیش تر از شرایط و قیمت خرید دستگاه های فیلتر هوا می توانید با واحد پشتیبانی شرکت ثمین فیلتر ایران  تماس بگیرید.

ارتباط با ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *